ПРО ПРЕМІЮ

Всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі - українських споживачів.

ОСНОВНА МЕТА

Визначення найкращих товарів та послуг на основі вподобань українських споживачів та нагородження їх відзнакою, яка буде підтверджувати безперечну якість та народне визнання.

ПЕРЕВАГИ

Запропонований формат є унікальним і не має аналогів в Україні.
Участь у премії дозволяє:
- значно покращити імідж компанії;
- істотно підвищити ефективність проведення затвердженої маркетингової політики компанії;
- реалізувати потенціал компанії;
- покращити конкурентоспроможність;
- довести собі та іншим свою лідерську позицію;

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЯХ

Це беззаперечні лідери у своїх галузях, які отримали народне визнання і за підсумками проведеного голосування були визнані українськими споживачами як найкращі.

СИСТЕМА ГОЛОСУВАННЯ

Українська народна премія пропонує інноваційну систему голосування, за якої інформація про вибір респондента автоматично публікується в його стрічці новин обраної ним соціальної мережі, що є потужним рекомендаційним елементом.

Оскільки соціальне спілкування не має меж, то таким чином значно збільшується аудиторія зацікавлених користувачів, які мають гарне очікування та лояльне ставлення до учасників премії.

НАША МІСІЯ

- Надати споживачам можливість самим вибирати корисні для себе товари та послуги, що вже забезпечить народну любов до бренда (товару/послуги).
- Нагородити найкращі товари та послуги відзнакою, яка буде якісно виділяти їх серед однотипних як такі, що викликають інтерес у українських споживачів.
- Популяризувати народні бренди.

НАРОДНИЙ ВИБІР

Оголосити себе найкращим може кожен, але стати реальним лідером ринку та отримати народне визнання зможе тільки переможець у номінації Української народної премії, обраний українськими споживачами.

Це та планка, яку, безсумнівно, необхідно досягти, це мотивація до розвитку, проста, але дуже ефективна схема успіху, яка дозволить міцно і надовго закріпити лідерські позиції на ринку.

Партнер дослідження

Медіа-партнери

Партнери Української народної премії